18002, Україна, м. Черкаси
вул. Гоголя,224 оф. 213
тел. (0472)-37-65-23
моб. 067-307-87-78
office_bim@ukr.net

Наши услуги

Організація будівництва будівель Підготовчі роботи на будівельному майданчику Ремонт даху та відновлення покрівлі Будівництво трубопроводів Монтаж систем водопостачання Каналізація та зливова система Система опалення та кондиціювання Електромонтажні роботи Малярні роботи Інші спеціалізовані будівельні роботи Установка котлів Установка лічильників ФОТОГАЛЕРЕЯ

Ремонт даху та відновлення покрівлі

          На світі не існує вічних будівельних конструкцій, як це не прикро, даний факт повною мірою відноситься і до покрівлі. Рано чи пізно настає час, коли доводитися робити ремонт даху будівлі.
Дах надійно захищає будинок від атмосферних опадів та вітрових навантажень. Але рано чи пізно їй буде потрібно ремонт. Його не слід відкладати, оскільки, чим сильніше буде пошкоджено покрівлю, тим більше сил і грошей зажадає її відновлення.

Незалежно від матеріалів, що використовуються при облаштуванні даху, конструкція повинна прослужити 40 — 60 років, а в деяких випадках термін експлуатації може досягати 100-літнього рубежу.

Але такі елементи покрівлі як опори, ендови, водостічна конструкція, кріпильна фурнітура та інші її частини, на які виявляються підвищені навантаження, з часом вимагають ремонту або заміни. З цієї причини загальний стан даху необхідно перевіряти не рідше одного разу протягом року.

             Всі роботи з ремонту можна розділити на кілька етапів, виконання кожного з них дозволяє досягти певної мети.
- Огляд покрівельного покриття і горищних приміщень, його метою є визначення проблемних місць, визначення можливих причин протікання.
- Вибір методу і матеріалів, необхідних для того, щоб виконати ремонт даху  будинку.
- Відновлення герметичності покрівельних покриттів, безпосередні ремонтні роботи.
- Контроль якості робіт з ремонту.

Коли всі наявні проблеми з покрівлею, встановлені, необхідно прийняти рішення щодо виконання виду робіт:

  1. Аварійний ремонт. У цьому випадку проводиться локальна реставрація найбільш пошкоджених ділянок в місцях, де є протікання.
  2. Поточний ремонт. Його здійснюють шляхом планового часткового відновлення елементів покрівлі, коли розмір пошкоджених ділянок не перевищує 10 — 40% загальної площі.
  3. Капітальний ремонт. У процесі його проведення виконують демонтаж і заміну великих ділянок покрівельного покриття на новий матеріал.